Piekarnik z funkcją pary, Bosch HBC34D554

Piekarnik z funkcją pary, Bosch HBC34D554
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.11.2013 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piekarnik parowy marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus.

Kompaktowy piekarnik z funkcją pary to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy lubią urozmaiconą kuchnię bez dodatku tłuszczu.

Piekarnik marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus. Funkcja ta umożliwia pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z użyciem termoobiegu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

O utrzymanie urządzenia w czystości dbają programy automatyczne do czyszczenia i odkamieniania. Intuicyjną obsługę zapewniają natomiast duży wyświetlacz graficzny i chowane pokrętła. Sprzęt wyposażony został również w specjalne zabezpieczenia przed uruchomieniem przez dzieci.

Cena urządzenia to 4379 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)