Zmywarka sprawdzi jak brudne masz naczynia

Zmywarka sprawdzi jak brudne masz naczynia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.01.2014 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seria zmywarek SpeedMatic powiększyła się o nowy model - SX78T155EU. Urządzenie przyciąga uwagę inteligentnym systemem automatycznego otwierania drzwi.

Nowa zmywarka pomieści 1. kompletów naczyń. Do wyboru jest 6 programów i trzy funkcje dodatkowe. Klasa efektywności energetycznej określona została na A++. Zużycie wody na jeden cykl wynosi średnio 7 litrów.
Dla wygody załadunku zainstalowano system automatycznego otwierania drzwi - open Assist. Wystarczy lekko przycisnąć zmywarkę w określonym miejscu, a mechanizm opuści drzwi, umożliwiając włożenie naczyń.

Wykorzystanie technologii varioSpeed Plus skraca czas zmywania o 6. proc. Dzięki czujnikowi aquaSensor, zmywarka speedMatic to jeden z najbardziej oszczędnych sprzętów AGD na rynku. Czujnik sprawdza stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego, a następnie w zależności od zabrudzenia naczyń dostosowuje jej ilość w kolejnych cyklach zmywania.

System koszy varioFlex Plus składa się z 1. ruchomych elementów. Po złożeniu wszystkich części uzyskujemy odpowiednio dużo miejsca na garnki, patelnie, talerze i inne niezbędne w kuchni naczynia. System rackMatic umożliwia trzypoziomową regulację, dzięki czemu umieszczenie w zmywarce niestandardowych naczyń, takich jak wazy, czy wazony staje się łatwiejsze. Funkcja infoLight informuje o końcu zmywania emitując niebieskie światło na podłogę.

Cena: 2999. zł

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)