Dni Techniki Cyfrowej po raz piąty na Politechnice Warszawskiej

Dni Techniki Cyfrowej po raz piąty na Politechnice Warszawskiej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.11.2013 12:22, aktual.: 28.11.2013 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 3 do 5 grudnia 2013 r. na Politechnice Warszawskiej odbędą się Digital Days organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST. Jest to dobra okazja na poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie inżynierii.

W tym roku na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych odbędzie się już piąta edycja projektu. Podczas tych dni firmy z szeroko rozumianej branży IT zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania z zakresu informatyki, elektroniki i telekomunikacji, a także automatyki i robotyki. Poza nowościami technologicznymi, będzie także możliwe zapoznanie się z możliwościami rekrutacyjnymi, jakie oferują pracodawcy nie tylko na rynku polskim, lecz również za granicą.

Digital Days jest największym wydarzeniem dydaktycznym dotyczącym rozwiązań technologicznych na Politechnice Warszawskiej. Edukacyjnym aspektem projektu jest cykl warsztatów. Przez 3 dni szkolenia dla studentów poprowadzą przedstawiciele firm uczestniczących. Każdy znajdzie coś dla siebie: od programistycznych zagadek po rozwiązania nowych technologii w biznesie.

W ramach współpracy z Kołem Naukowym Robomatic zaprezentowane zostaną najciekawsze konkurencje robotyczne. To jedna z nielicznych okazji dla studentów, aby zobaczyć, jakie możliwości daje automatyka i robotyka. Atrakcją, będą także walki robotów Sumo. 5 grudnia świeżo upieczeni przedsiębiorcy podzielą się swoim kluczem do sukcesu podczas konferencji Start-up bez falstartu. Przedstawiciele nowo funkcjonujących firm opowiedzą o możliwościach założenia własnej działalności oraz przybliżą, w jaki sposób zrealizowali swój cel.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)