Nowa sieć komórkowa od Rydzyka - podajemy cennik

Nowa sieć komórkowa od Rydzyka - podajemy cennik03.07.2009 14:20
Nowa sieć komórkowa od Rydzyka - podajemy cennik
Źródło zdjęć: © wRodzinie

Prezentujemy szczegóły oferty wRodzinie - MVNO w sieci CenterNetu, powstałemu we współpracy z fundacją Lux Veritatis i toruńskimi mediami. Na razie będzie tylko oferta prepaid, potem ma pojawić się postpaid.

Oferta startuje 11. lipca, podczas corocznej pielgrzymki Rodzin Radia Maryja na Jasną Górę. Strona internetowa startuje już jutro, jednak w pełni funkcjonalna będzie dopiero w momencie komercyjnego startu oferty.

Minuta rozmowy w sieci to koszt 0,1. zł, do stacjonarnych 0,25 zł, do innych sieci komórkowych 0,49 zł, zaś do Play i Cyfrowego Polsatu - 0,78 zł. SMS wewnątrz sieci to koszt 0,15 zł, a do innych - 0,25 zł. Telefony do Radia Maryja i TV Trwam będą darmowe. Cennik ma być jasny i prosty, nie będzie promocji, a co jedyne stałe obniżanie stawek.

Starter będzie kosztował 2. zł i będzie miał aktywne połączenia wychodzące przez rok od wykonania pierwszego połączenia. Podczas pielgrzymki będzie sprzedawana specjalna kolekcjonerska zdrapka o wartości 25 zł.

Telefony w zestawach nie będą subsydiowane, mają być jednak w akceptowalnych cenach. Będą to proste aparaty, dostosowane do percepcji starszych osób.

Co najmniej połowa sympatyków mediów toruńskich używa już telefonu komórkowego - wynika z badań operatora. CenterNet chce pozyskać ogółem pół miliona klientów do końca tego roku, z czego ponad 90% będą stanowili klienci _ wRodzinie _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)