Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonic Lumix

Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonic Lumix

Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonic Lumix
22.11.2012 11:25, aktualizacja: 22.11.2012 15:32

Panasonic w ramach kampanii Changing Photography przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę warsztatów fotograficznych, które pozwolą im poznać nowy wymiar fotografii.

Cztery spotkania odbędą się w styczniu i w lutym w wybranych polskich miastach - Gdańsku, Krakowie, Białymstoku oraz Warszawie. Każda z osób, która zakupiła lub zakupi aparat z serii LUMIX G z linii na 201. rok otrzyma specjalny voucher, który uprawni ją do wzięcia udziału w darmowych zajęciach LUMIX. Jednorazowo w warsztacie będzie mogło wziąć udział 80 osób.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Odbywające się w czterech polskich miastach warsztaty prowadzone będą przez znanego fotografa Wojciecha Wojtczaka, który poprowadzi je wraz z synem Wojtkiem Wojtczakiem, również fotografem. Wśród osób współprowadzących szkolenia znajdą się także twórcy nakręconego w całości przy pomocy aparatów LUMIX G filmu „Wszystko Płynie”, czyli Piotr Ivan Ivanow oraz Krzysztof Dziomdziora. Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z nieograniczonymi możliwościami aparatów Panasonic LUMIX G, a także poszerzyć swoje umiejętności fotograficzne.

Warsztaty będą dotyczyły najpopularniejszych i najciekawszych zagadnień takich jak portret, fotografia makro, fotografia mody oraz kręcenie filmów. Zajęcia podzielone będą na dwie części: teoretyczną, oraz praktyczną. Podczas części teoretycznej uczestnicy warsztatów wysłuchają wykładu Wojciecha Wojtczaka, porad dotyczących kręcenia filmów udzielonych przez twórców filmu „Wszystko Płynie”, a także dowiedzą się o technicznych możliwościach aparatów Lumix G od wykwalifikowanych ekspertów Panasonic. Natomiast podczas części praktycznej uczestnicy spróbują swoich możliwości pod okiem Wojtka Wojtczaka oraz dedykowanych trenerów.

Więcej informacji o warsztatach: www.panasonic.pl/warsztaty

Terminy warsztatów:

12.01.2013 Gdańsk
19.01.2013 Kraków
09.02.2013 Białystok
16.02.2013 Warszawa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)