Brother MFC-J200: Wi-Fi i niskie koszty druku

Brother MFC‑J200: Wi‑Fi i niskie koszty druku

Brother MFC-J200: Wi-Fi i niskie koszty druku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.05.2014 13:05, aktualizacja: 08.05.2014 14:39

Brother wprowadza nowe, kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Ink Benefit - MFC-J200. Model, podobnie jak pozostałe produkty z tej grupy, charakteryzuje się niskimi kosztami druku. Oferuje przy tym funkcje kopiowania, skanowania i faksowania, jak również obsługę sieci bezprzewodowej.

Brother MFC-J20. to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z nowej serii Ink Benefit. Model jest przeznaczony dla użytkowników domowych oraz niewielkich biur. Prędkość druku oferowana przez to urządzenie jest porównywalna z modelami laserowymi i wynosi 11 obrazów na minutę (w trybie monochromatycznym) oraz 6 obrazów na minutę (w trybie kolorowym). Dodatkowo, model MFC-J200 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością druku, wynosząca do 6000x1200 dpi, a także jest wyposażony w standardowy podajnik papieru na 100 arkuszy. Urządzenie jest także kompatybilne z wysokowydajnymi pojemnikami z tuszem, pozwalającymi na wydrukowanie do 2400 stron czarno-białych i 1300 kolorowych.

Model MFC-J20. jest wyposażony w zintegrowany płaski skaner, jak również w umieszczony na górze automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 20 arkuszy, dzięki któremu skanowanie i kopiowanie wielostronicowych dokumentów nie stanowi problemu. Wykonane skany mogą być wysyłane do pliku, wiadomości e-mail oraz obrazów. Urządzenie posiada także faks oferujący prędkość transferu do 14400 kbps i możliwość szybkiego dostępu do 40 najczęściej wybieranych numerów.

Intuicyjne sterowanie MFC-J20. możliwe jest za pomocą panelu z klawiszami oraz jednoliniowego wyświetlacza LCD. Model oferuje współpracę z siecią bezprzewodową, jak również umożliwia drukowanie z i skanowanie do szerokiej gamy urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów, za pośrednictwem aplikacji Brother iPrint&Scan, Apple AirPrint oraz Google Cloud Print.

Brother MFC-J20. posiada certyfikat środowiskowy ENERGY STAR. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem zużycia energii, cichą pracą oraz obudową nadającą się do recyklingu.

Gwarancja: 3 lata
Cena: 52. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)