Brother MFC‑J470DW: nowe urządzenie wielofunkcyjne z WiFi

Brother MFC-J470DW: nowe urządzenie wielofunkcyjne z WiFi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.10.2013 12:15, aktual.: 25.10.2013 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brother wprowadza na rynek kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0 - MFC-J470DW. Model, kierowany do użytkowników domowych oraz małych biur, jest prosty w obsłudze i oferuje integrację z rozwiązaniami mobilnymi i chmurowymi oraz obsługuje WiFi.

Brother MFC-J470DW oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Drukuje w formacie A4 z prędkością 1. obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 10 obrazów na minutę w kolorze. Nowy model oferuje również funkcję automatycznego druku dwustronnego i jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 20 kartek. W drukarce zastosowano system czterech oddzielnych kaset z tuszem. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD o przekątnej 4,5 cm oraz panelu sterowania. Model można też łatwo połączyć z siecią bezprzewodową.

MFC-J470DW wpisuje się w popularny trend wykorzystania rozwiązań mobilnych i chmurowych w codziennej pracy. Umożliwia drukowanie z i skanowanie do usług takich jak Box, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, Picasa i SkyDrive oraz drukowanie z tabletów i smartfonów za pośrednictwem Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz autorskiej aplikacji Brother: iPrint&Scan.

MFC-J470DW umożliwia wykorzystanie opcjonalnych wysokowydajnych kartridży, które pozwalają na ekonomiczny wydruk aż 60. stron kolorowych oraz 600 czarnobiałych. Urządzenie spełnia normy środowiskowe Der Blue Angel oraz ENERGY STAR, charakteryzując się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem emitowanego hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu.

Gwarancja: 3 lata
Cena: 43. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)