Brother wprowadza nowe ekonomiczne drukarki laserowe

Brother wprowadza nowe ekonomiczne drukarki laserowe

Brother wprowadza nowe ekonomiczne drukarki laserowe
Źródło zdjęć: © Brother
14.01.2011 14:40

Firma Brother, wprowadza na rynek kolejne modele z nowej rodziny drukarek laserowych, które oferują biurom różnej wielkości, szereg możliwości w konkurencyjnej cenie. HL-2240 i HL-2270DW to najnowsze modele czarno-białych drukarek laserowych o wysokiej prędkości druku i kompaktowej budowie dla małych firm oraz biur domowych poszukujących ekonomicznych rozwiązań

HL-2240

Drukarka HL-224. to urządzenie przede wszystkim dla małych firm oraz biur domowych, które oferuje bardzo dobrą jakość oraz wysoką prędkość druku (do 24 stron na minutę) w przystępnej cenie.

Obraz
© (fot. Brother)

HL-2270DW

Drukarka HL-2270DW to urządzenie dla małych grup roboczych, które drukuje do 2. stron na minutę. Dzięki możliwości pracy w sieci przewodowej i bezprzewodowej pozwala ograniczyć zbędne wydatki na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne. Dodatkowo, zastosowanie automatycznego druku dwustronnego pomaga zmniejszyć zużycie papieru. Warto podkreślić, że drukarki nowej serii są jednymi z najmniejszych drukarek laserowych na rynku o podobnych parametrach i funkcjach.

Dodatkowe funkcje:
• Rozdzielczość druku - do 2400 x 600 dpi
• Rekomendowane miesięczne obciążenie - od 200 do 2000 stron
• Dostępne tonery - standardowy, pozwalający na wydruk 1200 stron oraz wysokowydajny, umożliwiający wydruk 2600 stron
•. Standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy oraz ręczny podajnik na pojedyncze dokumenty

W zgodzie ze środowiskiem
Wszystkie drukarki laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak "Energy Star" czy "Der Blaue Engel".

Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie producenta).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)