Brother MFC‑J430W - urządzenie sieciowe dla małego biura

Brother MFC-J430W - urządzenie sieciowe dla małego biura
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.10.2011 09:20, aktual.: 04.01.2012 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Brother wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. MFC-J430W to kolorowa drukarka A4, skaner, fax oraz kopiarka zamknięte w kompaktowej obudowie. Wysoka prędkość druku, możliwość pracy w sieci bezprzewodowej i niskie zużycie energii to atuty tego produktu.

Dzięki najnowszemu urządzeniu Brother koszty funkcjonowania biura nie muszą być wysokie. Kupując MFC-J430. zyskujemy szybką drukarkę atramentową w formacie A4, fax, kopiarkę i skaner w jednym urządzeniu. Dzięki możliwości podłączenia przez WiFi do biurowej sieci intranetowej, urządzenie umożliwia pracę grupie roboczej liczącej do 7 użytkowników. Czynnikiem, który dodatkowo obniża koszty eksploatacji są tusze pozwalające na wydruk do 600 stron, zarówno w trybie mono jak i w trybie kolor.

MFC-J430. drukuje z prędkością do 26 stron na minutę w kolorze i do 33 stron na minutę w mono, a maksymalna rozdzielczość wydruku to 6000x1200 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy. Dużą szybkością pracy charakteryzuje się również funkcja kopiowania, która pozwala na wykonanie do 22 kopii na minutę w trybie mono i 20 w trybie kolor. Pracę usprawnia również automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 20 arkuszy.

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne, takie jak „Energy Star”. czy „Der Blaue Engel”.

Urządzenia posiadają trzyletnią gwarancję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)