Błyskawicznie z nawigacją - Garmin Nuvi 265W

Błyskawicznie z nawigacją - Garmin Nuvi 265W

15.10.2008 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawigacja satelitarna często pełni funkcję drogowskazu. Dlatego ważne jest, by błyskawicznie określała miejsce położenia

Nawigacja satelitarna często pełni funkcję drogowskazu. Dlatego ważne jest, by błyskawicznie określała miejsce położenia.

Coraz więcej osób korzysta z urządzeń nawigacji satelitarnej. Są one niezwykle pomocne w wyznaczeniu prawidłowego kierunku jazdy. Niezmiernie ważne jest, by urządzenie GPS błyskawicznie nawiązywało łączność z satelitami w celu odnalezienia naszego położenia. Taką zdolność posiada nawigacja Garmin nuvi 265W.

Urządzenie nuvi 265. to najnowszy produkt marki Garmin. Posiada funkcję HotFix, która zapewnia natychmiastową łączność z satelitami GPS. Urządzenie jest gotowe do pracy zaledwie po kilku sekundach. Ułatwia to szybkie określenie położenia.

Obraz

Dodatkowo nuvi 265. ma wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala korzystać z GPS jak z zestawu głośnomówiącego. Odbiornik umożliwia również korzystanie z książki adresowej i odczytywanie wiadomości SMS. Garmin nuvi 265W oferuje także takie funkcje jak przeglądarka zdjęć, automatyczne ustalanie strefy czasowej, przelicznik walut i jednostek oraz wiele innych dodatków. Dzięki funkcji nawigacji do zdjęcia można przypisać fotografie lokalizacjom swoich ulubionych punktów jak również załadować zdjęcia z danymi GPS miejsca, gdzie zostało zrobione. Następnie wystarczy wybrać zdjęcie w przeglądarce i rozpocząć nawigację. Tak liczne funkcje multimedialne w jednym urządzeniu zapewniają komfort podczas podróży.
W trosce o jakość informacji dostarczanych przez odbiornik GPS, nuvi 265. posiada panoramiczny ekran, a także mapę bazową z odwzorowaniem rzeźby terenu. Ponadto urządzenie wyposażone jest w najnowszą mapę Europy firmy NavTeq City Navigator 2009. Wszystko to wpływa na wysoką jakość i niezwykłą precyzję informacji dostarczanych kierowcy.

Urządzenia nawigacji satelitarnej marki Garmin z segmentu Automotive wpływają na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że bez obaw można wybrać się w podróż, nawet po nieznanym terenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także