Nowa linia nawigacji Garmin nuvi

Nowa linia nawigacji Garmin nuvi

Nowa linia nawigacji Garmin nuvi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.05.2013 10:56, aktualizacja: 17.05.2013 12:03

W skład najnowszej linii Garmin nüvi wchodzą trzy serie produktów, przeznaczonych zarówno dla użytkowników, którzy cenią sobie funkcjonalność, jak i tych dbających o oszczędności w domowym budżecie.

Ekonomiczna Seria Essential
Urządzenia z tej serii zostały wyposażone w jasny wyświetlacz o przekątnej 4,3”. lub 5,0”, mapy Europy, dane o pozycjach fotoradarów oraz kilka innych funkcji. Nawigacja z serii Essential zapewnia dokładne i szczegółowe wskazówki z wymawianymi nazwami ulic, asystentem pasa ruchu i widokiem skomplikowanych skrzyżowań, ułatwiając kierowcy pewną i komfortową jazdę.
Seria Advanced oferuje zaawansowane funkcje nawigacji oraz narzędzia umożliwiające bezpieczniejsze i szybsze podróżowanie. Urządzenia z tej serii wyposażone zostały w ekran o przekątnej od 4,3”. do 7” oraz udoskonalony system wskazówek dojazdu. Dzięki funkcji Garmin Real Directions nawigacja prowadzi kierowcę nie tylko wymieniając nazwy ulic, ale także informuje go o mijanych charakterystycznych punktach, budynkach, znakach stopu czy sygnalizacji świetlnej. Tego typu wskazówki mogą brzmieć na przykład "skręć w prawo na najbliższych światłach" lub „skręć w lewo za Starbucks’em”.

*Seria Premium *
Flagowy model z serii - nüvi 359. LMT, to urządzenie wyposażone w pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 pikseli, z możliwością obsługi w położeniu pionowym i poziomym. Urządzenie posiada pakiet najnowszych map Europy i b bazę punktów POI z możliwością dodawania własnych. Mapy w nüvi 3597 LMT są zawsze aktualne – wraz z zakupem urządzenia użytkownik otrzymuje możliwość pobrania najnowszych aktualizacji danych mapowych udostępnianych przez producenta bez uiszczania dodatkowych opłat.

Garmin nüvi 357. LMT i wybrane modele z serii Premium są kompatybilne z Garmin Smartphone Link – aplikacją na systemy operacyjne Android lub iOS, dostarczającą usługi online dla PND. Aplikacja pozwala, między innymi, na pobieranie na PND (wykorzystując transfer danych w smartfonie) bieżących informacji o fotoradarach, czy prognozie pogody.

Urządzenia z serii Premium zostały wyposażone w zasilany uchwyt magnetyczny, który wykorzystując magnesy o dużej mocy pozwala na bezpieczne zamocowanie oraz demontaż urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)