MapaMap powraca z nawigacją na urządzenia z Androidem

MapaMap powraca z nawigacją na urządzenia z Androidem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.10.2013 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostawca MapyMap poinformował o wznowieniu oferty z MapąMap Europa dla urządzeń działających na systemie operacyjnym Android. Jak dowiedzieliśmy się u źródła, Imagis wreszcie porozumiał się w tej kwestii z dostawcą map, firmą TomTom.

Dzięki temu, użytkownicy mają do wyboru zakup w postaci trzech opcji:

Android Europa 7 dnia - bezpłatny trial
Android Europa 30 dni - 39 zł
Android Europa 35. dni - 129 zł

Opcja 3. dniowa wydaje się być świetnym wręcz rozwiązaniem dla wszystkich osób wyjeżdżających na wakacyjne podróże. Za kwotę 39 zł dostajemy system nawigacyjny zawierający mapy 45 krajów Europy. I co ważne, rozwiązanie to jest systemem nawigacyjnym typu ON-BOARD, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu (lub na karcie pamięci), dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach.

System oferuje precyzyjną nawigację typu zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, który bezbłędnie doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości.

W MapieMap Europa dostępne są dane mapowe następujących 4. krajów: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje, które w danym momencie interesują nas najbardziej.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: *By zima nie zaskoczyła drogowców *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)