Jesienne grzybobranie z nawigacją Blow GPS43Ybt

Jesienne grzybobranie z nawigacją Blow GPS43Ybt

Jesienne grzybobranie z nawigacją Blow GPS43Ybt
Źródło zdjęć: © Blow
23.09.2010 12:56

Nawigacja Blow GPS43Ybt to propozycja zarówno dla grzybiarzy jak i wszystkich osób ceniących wyprawy do lasu.

Blow GPS43Ybt, dzięki wbudowanym funkcjom zaznaczania ostatniej pozycji i zapamiętywania przebytej trasy, pozwala powrócić do punktu wyjścia, możliwie najkrótszą drogą. Użyteczna wtedy staje się opcja wyboru drogi „na przełaj”. Dokładne mapy oprogramowania AutoMapa 6.6. z których korzysta nawigacja umożliwiają wyznaczenie optymalnej trasy z wykorzystaniem dróg gruntowych a nawet leśnych ścieżek.

Obraz
© (fot. Blow)

42-kanałowy odbiornik GPS SiRF STAR 3i+ umożliwia odbiór sygnału z satelitów nawet w gęstym lesie, a wysoka rozdzielczość ekranu o wielkości 4,3 cala zapewnia szczegółowy obraz terenu. GPS z powodzeniem mieści się w kieszeni (11. x 80 x 13 mm).

Osoby korzystające z nawigacji ze stałym mobilnym dostępem do Internetu mogą w pełni monitorować bieżącą sytuację na drodze podczas jazdy. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, trasy w AutoMapie wyznaczane są z uwzględnieniem danych statystycznych o ruchu i aktualnej sytuacji na trasie. Dane, spływające do serwera AutoMapa Traffic, tworzą obraz sytuacji na drogach, zapewniając użytkownikom AutoMapy omijanie korków na drodze. Program oferuje także funkcje „Wypadek”. z możliwością wysłania alarmowego SMS na numer ICE pozycji alarmującego i wybrania „Jedź po pomoc”.

Cena nawigacji Blow GPS43Ybt bez mapy wynosi 438 zł, a Blow GPS43Ybt z AutoMapą Polska XL - 538 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)