Becker Professional 50: dożywotnia aktualizacja map

Becker Professional 50: dożywotnia aktualizacja map

Becker Professional 50: dożywotnia aktualizacja map
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2012 14:36, aktualizacja: 09.08.2013 12:52

Becker Professional 50 to najnowszy model urządzenia nawigacyjnego wyposażony zarówno w dożywotnią aktualizację map oraz dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Europie i Polsce. Dodatkowo Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających nawigację: interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, wybieranie głosowe adresu w języku polskim Becker OneShot, uczącą się nawigację i nawigację 3D Premium.

Zazwyczaj już w momencie zakupu urządzenia zainstalowane na nim mapy są przestarzałe, a dostęp do darmowych aktualizacji jest ograniczony. Dlatego Becker Professional 5. został wyposażony w funkcję dożywotniej aktualizacji map 44 krajów Europy. Dzięki temu użytkownicy, którzy zarejestrują się w usłudze w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia, otrzymają do trzech darmowych aktualizacji rocznie. Dodatkowo, model został wyposażony w dożywotnio opłacone HQ TMC, które pozwala na omijanie utrudnień w ruchu w całej Europie oraz Premium HQ TMC w Polsce, Niemczech, Słowenii, Skandynawii i na Węgrzech.

Becker Professional 5. został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających płynną jazdę. Interaktywny asystent kierowcy Becker SituationScan analizuje m. in. aktualną sytuację na wybranej trasie w oparciu o prędkość przejazdu danego odcinka. Jeśli jest on zbyt wolny, to może zaproponować alternatywną trasę oraz podać inne przydatne informacje. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane w widoku 3D. Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję uczącej się nawigacji, która na podstawie historycznych danych i funkcji omijania natężenia ruchu automatycznie unika zakorkowanych przejazdów. Becker Professional 50 uczy się również najlepszych tras na podstawie danych zebranych podczas jazdy oraz od innych użytkowników dzięki anonimowej wymianie danych poprzez program Content Manager. Każdy kierowca zarejestrowany w programie ma wpływ na precyzję kalkulowanych tras oraz może się nauczyć użytecznych objazdów i skrótów na mniej znanym terenie.

Sugerowana cena detaliczna 1099 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)