Becker Ready 45 LMU i 50 LMU - nawigacje na wakacje

Becker Ready 45 LMU i 50 LMU - nawigacje na wakacje

Becker Ready 45 LMU i 50 LMU - nawigacje na wakacje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.06.2012 11:58

Na wakacje Becker wprowadza na rynek dwa nowe modele urządzeń nawigacyjnych z dożywotnią aktualizacją map - Becker Ready 45 LMU z 4,3-calowym ekranem i Becker Ready 50 LMU z 5-calowym ekranem oraz Becker Ready SE dla początkujących użytkowników nawigacji. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w funkcje wspomagające płynną jazdę: Becker SituationScan i uczącą się nawigację. Modele LMU dodatkowo posiadają dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Polsce.

*Becker SituationScan *
Becker SituationScan to interaktywny asystent kierowcy, który został wprowadzony do wszystkich nowych urządzeń, dzięki czemu po raz pierwszy jest dostępny w modelach z 4,3-calowym ekranem. Funkcja analizuje zachowanie kierowcy na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży. Urządzenie cały czas kontroluje sytuację na trasie i sugeruje alternatywne rozwiązania, gdy zajdzie taka potrzeba. Kierowca ma wygodny dostęp do asystenta bezpośrednio z ekranu mapy. Funkcja współpracuje również z kanałem wiadomości o ruchu na drogach Premium HQ TMC, dzięki czemu bierze pod uwagę również aktualną sytuację na drodze i pozwala na ominięcie utrudnień bez wprowadzania dodatkowych poleceń do aplikacji TMC.

Dożywotnia aktualizacja map
Mapy zainstalowane na urządzeniach nawigacyjnych zazwyczaj są już nieaktualne w momencie zakupu, a darmowe aktualizacje są ograniczone czasowo. Natomiast seria Becker LMU zapewnia użytkownikom dożywotnią aktualizację zainstalowanych na urządzeniu map 4. krajów Europy. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zarejestrują się online poprzez Becker Content Manager w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia otrzymają do 3 aktualizacji map rocznie. Dożywotnia aktualizacja map jest aktywna tak długo jak urządzenie będzie w użyciu. „Młodszy brat” urządzenia, Becker Ready 45 SE nie został wyposażony w dożywotnią aktualizację map, ale jest dostępny w atrakcyjniejszej cenie. Dodatkowo został objęty 70 % zniżką na zakup dwuletniej subskrypcji map.

Obsługa
Nowa wersja programu Becker Content Manager instaluje się automatycznie po pierwszym podłączeniu urządzenia do komputera oraz pozwala na dokonywanie płatności zwykłą kartą płatniczą, dzięki czemu nie trzeba już posiadać karty kredytowej aby wykupić nowe mapy. Dodatkowo wszystkie urządzenia, w tym te z najniższej półki, są objęte pełną 24-miesięczną gwarancją door-to-door, co oznacza, że od momentu zgłoszenia awarii do serwisu odpowiada on również za darmowy transport urządzenia w obie strony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)