Aktualizacja map AutoMapy

Aktualizacja map AutoMapy

15.07.2010 22:42, aktual.: 16.07.2010 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w tym roku AutoMapa zamierza opublikować co najmniej sześć aktualizacji map i co najmniej trzy aktualizacje programu. Nowe mapy Polski zostały opracowane na dzień 26. czerwca i są to obecnie najaktualniejsze dane mapowe naszego kraju dostępne dla użytkowników nawigacji GPS.

Trzecia tegoroczna aktualizacja map programu AutoMapa jest jedną z najszybszych w jej historii. W zaledwie 2 tygodnie po zakończeniu zbierania danych mapowych zostają one udostępnione użytkownikom AutoMapy.

Mapa Polski wzbogaciła się o plany nawigacyjne kolejnych 841 miejscowości, dzięki czemu już 13989 miasta i miejscowości posiadają dokładne plany nawigacyjne. Nieustannie rośnie również liczba miast i miejscowości, w których, dla podniesienia komfortu nawigowania znajdują się kształty budynków wraz dokładnymi adresami punktowymi. Wraz z najnowszą aktualizacją map ich liczba osiągnęła poziom 3357 sztuk.

AutoMapa dysponuje największą w Polsce bazą adresów punktowych (POI). Ich liczba przekroczyła już 2,7 miliona, a o ponad 46 tys. wzrosła liczba nowych, dokładnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.

W najnowszych mapach opracowanych przez lidera polskiego rynku map - firmę Geosystems Polska znalazło się również ponad 90 tys. nowych budynków opracowanych w technologii 2D i 3D. Ich łączna liczba osiągnęła w ten sposób niemal 3 miliony.

AutoMapa to największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów powiększyła się o ponad 17 tys. nowych, zweryfikowanych rekordów i przekroczyła liczbę 576 tys.

Posiadaczom AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostają najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map - firmę NAVTEQ. Dane mapy Europy przygotowane przez tę firmę w najnowszej specyfikacji 2010 Q2 mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Nowe mapy Polski i Europy, oznaczone symbolem 1006 do poprawnego działania wymagają programu AutoMapa w wersji 6.5 i są dostępne bezpłatnie na stronie _ www.AutoMapa.pl _ dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)