Astronauta Apollo 14: UFO zapobiegło zagładzie nuklearnej

Astronauta Apollo 14: UFO zapobiegło zagładzie nuklearnej
Źródło zdjęć: © Giznet.pl

19.08.2015 15:17, aktual.: 20.08.2015 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edgar Mitchell to komandor US Navy, utytułowany amerykański astronauta, weteran programu Apollo i szósty człowiek, który stanął na Księżycu. Jednocześnie jest to mężczyzna, który uważa, że pokojowi kosmici zapobiegli wojnie atomowej.

W wywiadzie dla "Daily Mirror" postanowił podzielić się ze światem informacją, że aktywność UFO w pobliżu baz wojskowych podczas Zimnej Wojny nie była przypadkowa – pokojowo nastawieni kosmici chcieli zapobiegać w ten sposób wojnie atomowej. Przynajmniej tak ma wynikać z jego rozmów z ludźmi, którzy mają mieć lepsze rozeznanie „w sprawie”.

- Z mojego doświadczenia z rozmów wynika jasno, że kosmici próbowali powstrzymać nas przed rozpoczęciem wojny i pomogli zachować pokój na Ziemi - stwierdził Mitchell.

- Rozmawiałem z wieloma oficerami US Air Force, którzy podczas zimnej wojny obsługiwali silosy [z rakietami uzbrojonymi w głowice atomowe]. Mówili, że wielokrotnie widywali nad sobą UFO, które często unieruchamiało rakiety. Inni oficerowie, stacjonujący wtedy w bazach na zachodnim wybrzeżu USA, mówili, że ich [testowe] rakiety były często zestrzeliwane przez statki kosmiczne obcych. W tamtych czasach działo się sporo.

Polecamy na stronach Giznet.pl: Znamy nazwę nowej wersji Androida

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)