Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman

Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman13.04.2010 12:43
Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson

Sony Ericsson przedstawił nowy duet telefonów linii Sony Ericsson Walkman. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony Walkman - w przystępnej cenie, ale bez pójścia na kompromis, jeśli chodzi o ich funkcje.

Telefony Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro łączą muzyczne doświadczenia z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a lub Facebook’a poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman. Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 200. zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID.

288759954947717267
© Sony Ericsson Zylo (fot. Sony Ericsson)

Sony Ericsson Zylo

Zakupiłeś utwór i nie możesz doczekać się kiedy podzielisz się nim z przyjaciółmi? Teraz będziesz mógł odtwarzać w tle swoje ulubione utwory, rozmawiając jednocześnie przez telefon. Model Sony Ericsson Zylo z funkcją Walkman posiada także wcześniej wgrane dźwięki, tak więc użytkownicy będą mogli udawać, że są nadal w pracy, gdy tymczasem idą ulicą lub są w restauracji. Format FLAC, który debiutuje w tym modelu, umożliwia doświadczanie najwyższej jakości dźwięku.

Najważniejsze cechy:
• Wysokiej jakości dźwięk
• Format FLAC high definition - najlepsza z możliwych jakość dźwięku w telefonie komórkowym
• Funkcja TrackID - łatwo znajdziesz nazwę utworu
• PlayNow - zakupy w sklepie muzycznym przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
• Będziesz zawsze na bieżąco z portalami Facebook i Twitter
• Będziesz mógł dzielić się zdjęciami poprzez Flickr i Picasa
• Będziesz mógł dodawać filmy wideo na YouTube dwoma kliknięciami Sony Ericsson Spiro

Dzięki Sony Ericsson Spiro z funkcją Walkman będziesz mógł cieszyć się najlepszym w tej klasie muzycznym doświadczeniem użytkownika. Jedno kliknięcie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do funkcji TrackID, gdzie w kilka sekund odkryjesz miliony utworów. Masz ochotę z kimś pogadać? Zaloguj się na portalu Facebook albo Twitter lub SMS’uj przy zastosowaniu interfejsu pokazującego czytelne chmurki z tekstem.

288759954947979411
© Sony Ericsson Spiro (fot. Sony Ericsson)

Najważniejsze cechy:
• Muzyka, gdy jesteś w ruchu – 3,5 mm jack, Bluetooth stereo oraz radio FM
• Funkcja TrackID - łatwo znajdziesz nazwę utworu
• Ściągniesz muzykę z PlayNow
• Skontaktujesz się ze znajomymi poprzez portale Facebook i Twitter.

Sony Ericsson Spiro obsługuje sieci GSM GPRS/EDGE 900/1800 oraz GSM GPRS/EDGE 850/1900, a Sony Ericsson Zylo UMTS HSPA 900/2100 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS HSPA 850/900/1800/1900 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)