Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman

Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman

Zylo i Spiro - nowe telefony Sony Ericsson z funkcją Walkman
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson
13.04.2010 12:43, aktualizacja: 12.10.2010 13:49

Sony Ericsson przedstawił nowy duet telefonów linii Sony Ericsson Walkman. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony Walkman - w przystępnej cenie, ale bez pójścia na kompromis, jeśli chodzi o ich funkcje.

Telefony Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro łączą muzyczne doświadczenia z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a lub Facebook’a poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman. Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 200. zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID.

Obraz
© Sony Ericsson Zylo (fot. Sony Ericsson)

Sony Ericsson Zylo

Zakupiłeś utwór i nie możesz doczekać się kiedy podzielisz się nim z przyjaciółmi? Teraz będziesz mógł odtwarzać w tle swoje ulubione utwory, rozmawiając jednocześnie przez telefon. Model Sony Ericsson Zylo z funkcją Walkman posiada także wcześniej wgrane dźwięki, tak więc użytkownicy będą mogli udawać, że są nadal w pracy, gdy tymczasem idą ulicą lub są w restauracji. Format FLAC, który debiutuje w tym modelu, umożliwia doświadczanie najwyższej jakości dźwięku.

Najważniejsze cechy:
• Wysokiej jakości dźwięk
• Format FLAC high definition - najlepsza z możliwych jakość dźwięku w telefonie komórkowym
• Funkcja TrackID - łatwo znajdziesz nazwę utworu
• PlayNow - zakupy w sklepie muzycznym przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
• Będziesz zawsze na bieżąco z portalami Facebook i Twitter
• Będziesz mógł dzielić się zdjęciami poprzez Flickr i Picasa
• Będziesz mógł dodawać filmy wideo na YouTube dwoma kliknięciami Sony Ericsson Spiro

Dzięki Sony Ericsson Spiro z funkcją Walkman będziesz mógł cieszyć się najlepszym w tej klasie muzycznym doświadczeniem użytkownika. Jedno kliknięcie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do funkcji TrackID, gdzie w kilka sekund odkryjesz miliony utworów. Masz ochotę z kimś pogadać? Zaloguj się na portalu Facebook albo Twitter lub SMS’uj przy zastosowaniu interfejsu pokazującego czytelne chmurki z tekstem.

Obraz
© Sony Ericsson Spiro (fot. Sony Ericsson)

Najważniejsze cechy:
• Muzyka, gdy jesteś w ruchu – 3,5 mm jack, Bluetooth stereo oraz radio FM
• Funkcja TrackID - łatwo znajdziesz nazwę utworu
• Ściągniesz muzykę z PlayNow
• Skontaktujesz się ze znajomymi poprzez portale Facebook i Twitter.

Sony Ericsson Spiro obsługuje sieci GSM GPRS/EDGE 900/1800 oraz GSM GPRS/EDGE 850/1900, a Sony Ericsson Zylo UMTS HSPA 900/2100 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS HSPA 850/900/1800/1900 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)