Wodoodporne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem. Walkman W274S od Sony

Wodoodporne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem. Walkman W274S od Sony

Wodoodporne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem. Walkman W274S od Sony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.05.2014 18:54, aktualizacja: 19.05.2014 13:43

Słuchanie muzyki przebywając pod wodą zdawałoby się być niemożliwe. A jednak, Sony nieprzerwanie zaskakuje swoimi pomysłami. Podczas prezentacji w Amsterdamie koncern zaprezentował perełkę, wzbogacającą ofertę Walkman'ów o wodoodporne douszne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem.

Sony Walkman W274. to zakładany na głowę elastyczny odtwarzacz o pojemności 8GB, wyposażony w przeznaczone specjalnie do pływania douszne wkładki, zapobiegające przedostawaniu się wody do wnętrza urządzenia. Niewielki rozmiar odtwarzacza, brak zbędnych kabli i dokładne dopasowanie do uszu pozwala na maksymalne wykorzystanie fizycznej aktywności nawet na basenie. Dźwiękami w wysokiej jakości cieszyć się możemy przebywając pod wodą do głębokości dwóch metrów, jest to wystarczająca granica by swobodnie cieszyć cię czasem spędzonym pod wodą słuchając ulubionej muzyki.

Odpowiednie przyciski do obsługi plików muzycznych umiejscowione zostały na dolnej części obudowy obu słuchawek. Prawa słuchawka wyposażona została w przycisk Pause/Play oraz Next/Previous. Lewa z kolei odpowiada za poziom głośności oraz utworzone Playlisty.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sony Walkman W274. dedykowany jest nie tylko osobom lubiącym sporty wodne, ale również typowym użytkownikom spędzającym wolny czas nad wodą lub w basenie.

Zakładany na głowę, wodoodporny odtwarzacz MP3 Walkman W274. firmy Sony będzie dostępny w kolorze czarnym.

Cena: ok. 8. euro / 330 zł

_ Z Amsterdamu: Sebastian Kupski _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)