Sony Ericsson wprowadza LiveView

Sony Ericsson wprowadza LiveView

Sony Ericsson wprowadza LiveView
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson
29.09.2010 10:47

Firma Sony Ericsson wprowadziła na rynek LiveView. Urządzenie, łącząc się poprzez Bluetooth, dostraja się bezprzewodowo do telefonu. Pozwala ono użytkownikowi zdalnie kontrolować telefon, bez potrzeby wyciągania go z kieszeni czy z torebki.

Dzięki Sony Ericsson LiveView można przeczytać wiadomości tekstowe, zobaczyć rozmowy przychodzące i śledzić na bieżąco najnowsze wpisy na portalu Facebook czy Twitter. Urządzenie pozwala użytkownikowi także kontrolować funkcje muzyczne, m.in. wybierać utwory i regulować głośność dźwięku. Akcesorium posiada także kalendarzowe przypomnienia, wyświetlanie wydarzeń z kalendarza oraz inne aplikacje telefoniczne.

Niewielki rozmiar Sony Ericsson LiveView pozwalana przypinanie go do paska od zegarka, breloczka do kluczy albo do laptopa.

Aby wyszukać aplikacje, które współpracują z Sony Ericsson LiveView, firma Sony Ericsson opracowała aplikację LiveWare Manager. Będzie ona przeglądać Android Market w poszukiwaniu aplikacji kompatybilnych z LiveView, a następnie będzie przedstawiała je użytkownikom. Aplikacja Sony Ericsson LiveWare Manager będzie dostępna na Android Market lub instalowana wcześniej na telefonach.

Sony Ericsson LiveView będzie dostępny w sklepach od czwartego kwartału 2010 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)