Sony Ericsson z Androidem już w czerwcu

Sony Ericsson z Androidem już w czerwcu08.04.2009 12:41
Sony Ericsson z Androidem już w czerwcu

W sieci pojawiła się lista telefonów które trafią w najbliższym czasie do oferty T-Mobile. Na liście znalazły się już znane pozycje oraz zagadkowy model Sony Ericsson CS8, który według zachodnich źródeł będzie pierwszym telefonem Sony Ericssona z Androidem na pokładzie.

W sieci pojawiła się lista telefonów które trafią w najbliższym czasie do oferty oddziałów T-Mobile. Na liście znalazły się już znane pozycje oraz zagadkowy model Sony Ericsson CS8, który według zachodnich źródeł będzie pierwszym telefonem Sony Ericssona z Androidem na pokładzie.

Na temat Sony Ericssona CS8 wiadomo póki co niewiele. Ma mieć aparat fotograficzny 8 Mpix, dotykowy ekran i pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Telefon trafi do sprzedaży 24. czerwca, co może sugerować, że ma być on kontrofensywą względem kolejnej generacji iPhone'ów.

Na liście pojawiły się też informacje na temat HTC Touch Pro2 - będzie dostępny w T-Mobile od 22 lipca. 1 lipca w ofercie znajdzie się HTC Snap. Według _ SEMC Blog _ w tym roku światło dzienne ujrzy też Sony Ericsson CS5 - najprawdopodobniej tańsza alternatywa androidowego modelu CS8.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)