Sony Ericsson: kontroler w stylu Wii

Sony Ericsson: kontroler w stylu Wii

Sony Ericsson: kontroler w stylu Wii
Źródło zdjęć: © zeemote
05.08.2008 21:00, aktualizacja: 06.08.2008 09:17

Koncern Sony Ericsson wprowadził do swojej oferty pakiet dla miłośników gier - ze szczególnym uwzględnieniem użytkowników konsoli Wii. W skład pakiet wchodzi telefon W760i oraz bezprzewodowy kontroler, którym można sterować - za pomocą odpowiednich ruchów dłoni - w grach uruchamianych w telefonie.

Model W760i wszedł na rynek kilka miesięcy temu - to multimedialny smartphone z serii Walkman ( urządzenie może więc pełnić również funkcję przenośnego odtwarzacza audio ). Przedstawiciele SonyEricsson najwyraźniej uznali, że czas najwyższy nieco odświeżyć ofertę - stąd decyzja o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu składającego się z telefonu oraz bezprzewodowego, wzorowanego na wiimote Nintendo, kontrolera do gier.

Obraz
© JS1 (fot. Zeemote)

Ów kontroler - model JS1 - jest produktem firmy Zeemote. Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem protokołu Bluetooth i pozwala na sterowanie grami za pomocą odpowiednich gestów dłoni.

W zestawie - którego cena będzie uzależniona od oferty promocyjnej operatorów GSM - klient znajdzie również dwie gry, pozwalające na wykorzystanie możliwości Zeemote'a. Przedstawiciele Sony Ericsson zapowiadają, że kolejne gry pojawią się wkrótce w serwisie internetowym firmy.

Wiadomo już, że w pierwszej kolejności zestaw W760i + Zeemote JS1 pojawi się w Holandii. Terminów premier w kolejnych europejskich krajach na razie nie podano.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)