Zupełnie nowa aplikacja Google dla iPhone'a

Zupełnie nowa aplikacja Google dla iPhone'a

Zupełnie nowa aplikacja Google dla iPhone'a
Źródło zdjęć: © chip.pl
24.05.2012 15:16, aktualizacja: 24.05.2012 15:29

Jeżeli używasz aplikacji Google Search na iPhone od dzisiaj zobaczysz zupełnie przebudowany interfejs, który szybciej podaje wyniki, ma świetną pełnoekranową wyszukiwarkę obrazków oraz w prosty sposób przeniesie cię do aplikacji Google.

Jak twierdzi Google chcąc coś wyszukać w Sieci chcemy, aby stało się to maksymalnie szybko. Ma w tym pomóc możliwość wyszukiwania już z głównego ekranu –. mamy tam dostęp do aplikacji, wyszukiwania głosowego i przy użyciu aparatu. Ponadto dostępne jest autouzupełnianie wyników oraz funkcja swipe, aby powrócić do listy wyników.

Poprawiono również wyszukiwarkę obrazków i jak twierdzi Google –. wyszukiwanie obrazków już nigdy więcej nie będzie udręką (a było?). Ale trzeba przyznać, że efekt jest niezły – obrazki wysokiej rozdzielczości układane są na ekranie w postaci kafelków – aby dostać się do pełnego rozmiaru, wystarczy kliknąć na jednym z nich.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Kolejna zmiana to szybki dostęp do usług Google –. wszystko w jednym miejscu. Mamy tam skróty do Gmaila, Kalendarza, Dokumentów, Google+, News, Czytnika, Zdjęć, YouTube, Translate itp. Wszystkich wyposażonych w telefony z logiem jabłka zapraszamy pod ten adres.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "NVidia Kai – czterordzeniowy tablet za 800 złotych"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)