Seks z Google Glass: zupełnie nowy poziom doznań

Seks z Google Glass: zupełnie nowy poziom doznań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.01.2014 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Załóż okulary. Uprawiaj seks" - takie oto motto przyświeca Sherifowi Maktabiemu, który przygotowuje nową aplikację dla okularów Google Glass.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Kojarzycie film "Człowiek demolka" i "pikantną" scenę seksu Sylwestra Stallone i Sandry Bullock? Cóż, twórcy filmu z 199. roku chyba przewidzieli, że w przyszłości do przeżycia miłosnego uniesienia będzie nam potrzebne coś więcej, niż to, w co zostaliśmy wyposażeni przez naturę. Mianowicie niezbędne okażą się okulary Google Glass.

No, może nie niezbędne, ale z pewnością przydadzą się, żeby seks nie stał się rutyną. Wszystko za sprawą nowej aplikacji autorstwa Sherifa Maktabiego o nazwie "Sex with Google Glass". Jak sama nazwa wskazuje, wystarczy założyć okulary i wypowiedzieć magiczne słowa "OK Glass, it's time", a potem to już dzieje się magia.

Aplikacja potrafi ukazać nam perspektywę naszego partnera (czyli np. nasze spocone czoło w trakcie całowania), czy podpowiedzieć pozycje seksualne, na które w ferworze namiętności byśmy nie wpadli. Ale to nie wszystko! Cały czas w tle rozgrywanej "akcji" rejestrowany jest film, który następnie zostaje wysłany do chmury, gdzie przechowywany jest 5 godzin, po czym bezpowrotnie jest usuwany. A przynajmniej tak twierdzi producent. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)