Nowa wyszukiwarka Google na Androida

Nowa wyszukiwarka Google na Androida
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.12.2013 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google zapowiedział nową wersję swojej wyszukiwarki dla Androida. Aplikacja ta będzie teraz potrafiła korzystać z innych zainstalowanych aplikacji, by odnajdować interesujące użytkownika treści.

Androidowa wersja wyszukiwarki Google już wkrótce będzie współpracowała z innymi aplikacjami, które masz zainstalowane na swoim telefonie lub tablecie. Co więcej, jeżeli owej aplikacji nie posiadasz, a przydałaby się ona do zapewnienia większej ilości informacji w wynikach wyszukiwania, owa wyszukiwarka zaproponuje ci instalację tej aplikacji.

Póki co, wyszukiwarka będzie współpracowała z aplikacjami AllTrails, Allthecooks, Beautylish, Etsy, Expedia, Flixster, Healthtap, IMDb, Moviefone, Newegg, OpenTable, Trulia, i Wikipedia. Google zapowiada, że w nadchodzących miesiącach lista ta się wydłuży o kolejne pozycje.

Na razie nowa funkcja będzie dostępna tylko dla użytkowników znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, którzy mają ustawiony język wyszukiwania na angielski. Nie wiemy kiedy nowa wersja wyszukiwarki będzie dostępna dla polskich użytkowników.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Chińczycy wydrukowali w 3d... zdrową nerkę"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)