Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth MM X Travel

Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth MM X Travel

Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth MM X Travel
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.04.2012 15:49, aktualizacja: 13.04.2012 11:45

Sennheiser wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki linii Mobile Music oparte na transmisji Bluetooth. Do wyboru mamy kilka modeli o różnym stopniu zaawansowania. Dostępne modele to Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel, Sennheiser MM 500-X, Sennheiser MM 550-X Travel oraz adapter Sennheiser BTD 500.

Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel
Jest to zestaw słuchawkowy do telefonów , który pozwala łatwo przełączać się między rozmowami a słuchaniem muzyki. Zestaw jest wyposażono w niewidoczny mikrofon i obsługuje kodek apt-X, dzięki któremu jakość brzmienia jest identyczna z jakością CD. Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel współpracują z dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth apt-X (m.in. nowe urządzenia Apple, Creative i Samsung). Zestawy mają opcję podłączenia przewodowego - np. na pokładzie samolotu. Oba urządzenia sterowane są za pomocą przycisków umieszczonych na słuchawce. Oba zestawy mają składaną konstrukcję i umożliwiają ładowanie baterii przez port USB (baterie można także wymienić). Wersja MM 450-X Travel jest wyposażona w system Noise Gard 2.0. redukujący szumy otoczenia, oraz w funkcję przesłuchu TalkThrough, pozwalającą usłyszeć dźwięki z zewnątrz.

Sennheiser BTD 500 to natomiast transmiter Bluetooth, sugerowany do sprzedaży razem z zestawami Sennheiser. Dzięki temu urządzeniu można cieszy się wysoką jakością brzmienia, nawet jeśli dane urządzenie nie obsługuje kodeka apt-X.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)