Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth MM X Travel

Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth MM X Travel
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.04.2012 15:49, aktual.: 13.04.2012 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sennheiser wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki linii Mobile Music oparte na transmisji Bluetooth. Do wyboru mamy kilka modeli o różnym stopniu zaawansowania. Dostępne modele to Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel, Sennheiser MM 500-X, Sennheiser MM 550-X Travel oraz adapter Sennheiser BTD 500.

Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel
Jest to zestaw słuchawkowy do telefonów , który pozwala łatwo przełączać się między rozmowami a słuchaniem muzyki. Zestaw jest wyposażono w niewidoczny mikrofon i obsługuje kodek apt-X, dzięki któremu jakość brzmienia jest identyczna z jakością CD. Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel współpracują z dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth apt-X (m.in. nowe urządzenia Apple, Creative i Samsung). Zestawy mają opcję podłączenia przewodowego - np. na pokładzie samolotu. Oba urządzenia sterowane są za pomocą przycisków umieszczonych na słuchawce. Oba zestawy mają składaną konstrukcję i umożliwiają ładowanie baterii przez port USB (baterie można także wymienić). Wersja MM 450-X Travel jest wyposażona w system Noise Gard 2.0. redukujący szumy otoczenia, oraz w funkcję przesłuchu TalkThrough, pozwalającą usłyszeć dźwięki z zewnątrz.

Sennheiser BTD 500 to natomiast transmiter Bluetooth, sugerowany do sprzedaży razem z zestawami Sennheiser. Dzięki temu urządzeniu można cieszy się wysoką jakością brzmienia, nawet jeśli dane urządzenie nie obsługuje kodeka apt-X.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)