Sportowy kask Bluetooth

Sportowy kask Bluetooth

Sportowy kask Bluetooth
20.11.2007 10:32, aktualizacja: 20.11.2007 11:44

Choć kalendarzowa zima rozpoczyna się dopiero 22 grudnia w górach leży już śnieg. Jeśli mamy w planach szaleństwa na stokach musimy pamiętać o naszym bezpieczeństwie

Mamy już specjalizowany GPS dla narciarzy, potrafiący wybrać, zależnie od upodobań, najdłuższą lub najszybszą trasę zjazdu. Czego brakuje jeszcze do wyposażenia, może system audio?

| [

Obraz

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/18826/kask_bluetooth-1.jpeg',404,437) ) |
| --- |Jeśli mamy w planach szaleństwa na stokach musimy pamiętać o naszym bezpieczeństwie. Firma HAMMACHER SCHLEMMER & COMPANY tej zimy proponuje sportowy kask Bluetooth. Kask ma zintegrowane słuchawki odbierające sygnał Bluetooth nadawany przez dołączony do zestawu transmiter, który możemy podłączyć do naszego iPod’a lub innego odtwarzacza mp3. Dzięki temu nieskrępowani kablami możemy swobodnie szusować na desce lub nartach słuchając przy tym naszej ulubionej muzyki. Na zewnątrz kask został wykonany z tworzywa ABS, a w środku nasza głowę chroni poliwęglanowa osłona oraz pianka EPS. Kask jest dobrze wentylowany dzięki 16 wywietrznikom, ma odłączane nauszniki, łatwo regulowany pasek oraz klamrę na gogle. Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, ma dożywotnią gwarancję, a jego zakup to wydatek 299,95 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)