Zestawy słuchawkowe Sennheiser dla graczy

Zestawy słuchawkowe Sennheiser dla graczy

Zestawy słuchawkowe Sennheiser dla graczy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
11.05.2012 13:43, aktualizacja: 11.05.2012 14:29

Sennheiser rozszerza serię słuchawek gamingowych o nowe zestawy słuchawkowe PC 323D oraz PC 310.

Sennheiser rozszerza serię słuchawek gamingowych o nowe zestawy słuchawkowe PC 323D oraz PC 310. Pierwszy model wyposażono w dźwięk dookólny 7.1, natomiast PC310 to model z niższej półki cenowej, przeznaczony głównie dla początkujących, mniej zamożnych graczy.

Obraz
© Zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 323D (fot. zdjęcie producenta)

Zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 323D to model z najwyższej półki wyposażony w system dźwięku dookólnego 7.1 opracowany przez Dolby Headphone i Dolby Pro Logic. Rozwiązanie to powoduje, że wystrzały czy głosy pochodzące z gry są słyszalne nie tylko z lewej i prawej strony, ale z siedmiu różnych kierunków. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt, bo razem ze słuchawkami dostarczana jest specjalna karta dźwiękowa 3. G4ME 7.1 USB, która łączy się z komputerem przez standardowe złącze USB.

Słuchawki Sennheiser PC 324D posiadają otwartą konstrukcja i obrotowe nauszniki o budowie CircleFlex, które dostosowują się do kształtu głowy. Profesjonalny mikrofon wycisza dźwięki otoczenia, a jeśli chcesz go wyłączyć, wystarczy podnieść ramię do góry. Regulacja głośności odbywa się łatwo dostępną gałką na prawym nauszniku.

Gwarancja: 2 lata

Obraz
© Zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 310 (fot. zdjęcie producenta)

Sennheiser PC 310 to zestaw słuchawkowy został zaprojektowany dla początkujących graczy. Mikrofon wyciszający szumy ułatwia komunikację, a wygodna, otwarta konstrukcja i welurowe poduszki zapewniają komfort podczas długich godzin użytkowania.

Gwarancja: 2 lata

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)