Nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony Sony

Nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony Sony

Nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony Sony
21.03.2011 13:44, aktualizacja: 21.03.2011 14:04

Sony wprowadza na rynek nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony przeznaczone do współpracy z komputerami. Ich głównym zadaniem jest współpraca z grami komputerowymi oraz telefonią VoIP.

*DR-GA100 - zestaw słuchawkowy do gier *
DR-GA10. to zestaw słuchawkowy przeznaczony dla miłośników gier komputerowych. Urządzenie wyróżnia się dużym dynamizmem brzmienia i wbudowanym mikrofonem, który eliminuje zewnętrzne hałasy. Zastosowana technologia Virtual Phones ma natomiast zapewnić bogatą reprodukcję głosu i muzyki. Zestaw jest wyposażony w nowo opracowane, miękko wyściełane nauszniki oraz lekki, wywierający mały nacisk pałąk. Na przewodzie zestawu umieszczono regulator głośności i wyłącznik mikrofonu.

Obraz
© DR-GA100 (fot. Sony)

*DR-ZX103USB i DR-ZX102DPV - zestawy do muzyki, filmów i VoIP *
Nowe zestawy słuchawkowe Sony DR-ZX103USB i DR-ZX102DPV wyposażono w 30-milimetrowe, zamknięte przetworniki akustyczne. Na przewodzie zestawu umieszczono mikrofon przeznaczony do rozmów VoIP. Model DR-ZX103USB jest ponadto wyposażony w przystawkę audio USB, która służy do osłabienia zewnętrznych hałasów i poprawy reprodukcji mowy. Zestaw można podłączyć do komputera przez port USB pozostawiając wolne wyjścia audio dla innych urządzeń.

Obraz
© DR-ZX103DPV (fot. Sony)

*ECM-PC60 - mikrofon pojemnościowy *
Nowy elektretowy mikrofon pojemnościowy ECM-PC60 jest dostarczany w komplecie z podstawką stołową o regulowanym kącie nachylenia oraz zaczepem do krawata, który ułatwia nagrywanie prezentacji lub wywiadu. Obok niego, do oferty wejdzie także mikrofon ECM-TL3 - elektretowy mikrofon pojemnościowy o wyglądzie słuchawki, a także model ECM-CS3 - niedrogi mikrofon wszechkierunkowym, który można przypiąć do klapy marynarki lub do ubrania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)