Sennheiser: nowe zestawy słuchawkowe do gier

Sennheiser: nowe zestawy słuchawkowe do gier
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.01.2013 14:30, aktual.: 07.01.2013 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grasz. Walczysz. Wygrywasz. Musisz zapewnić sobie komfort gry, który pozwoli ci nigdy nie wyjść z wprawy zwycięzcy. Pomogą ci w tym najnowsze zestawy słuchawkowe Sennheiser klasy Premium, które są już dostępne na polskim rynku.

Najnowsze zestawy słuchawkowe Sennheiser klasy Premium są już dostępne na polskim rynku.

Sennheiser U 320

Prezentujemy długo oczekiwany model, który może być wykorzystany z różnymi platformami gamingowymi. Grasz na więcej niż jednej platformie lub po prostu szukasz idealnego i uniwersalnego zestawu do gier? Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o wszystkich platformach: PC, Mac, Xbox i PS3.

Regulacja głośności została zintegrowana w prawej słuchawce, a mikrofon z systemem redukcji szumów zapewnia doskonałą komunikację. Aby wyciszyć mikrofon, wystarczy odchylić wysięgnik do góry.

Sennheiser PC 350 Special Edition

To nowa wersja znanego modelu PC 350. wyposażona w system blokowania hałasu otoczenia. Brzmienie tego zestawu zostało zoptymalizowane pod kątem gier konkurencyjnych. Dźwięk jest kierowany do ucha tak, aby zapewnić dokładność pozycjonowania, dzięki czemu łatwiej zlokalizujesz przeciwnika. Ten zestaw o zamkniętej konstrukcji izoluje od dźwięków świata zewnętrznego.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W wersji Special Edition projektanci wzmocnili obudowę i wyposażyli zestaw PC 35. w mikrofon z redukcją szumów. Zestaw jest składany i w komplecie ma pokrowiec do przechowywania, co czyni go idealnym partnerem na turnieje wyjazdowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także