Logitech wprowadza nowe zestawy słuchawkowe

Logitech wprowadza nowe zestawy słuchawkowe
Źródło zdjęć: © Logitech

01.07.2010 13:48, aktual.: 01.07.2010 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował dwa nowe zestawy słuchawkowe, które zapewnią czyste brzmienie. Model Laptop Headset H555 wyróżnia się lekką konstrukcją. W zestawie USB Headset H530, z kolei, zastosowano strojone laserowo głośniki, które zapewniają mocne brzmienie.

Opracowane przez Skype rozwiązanie super wideband, dzięki transmisji dźwięku w szerokim paśmie (24KHz) sprawia, że głos rozmówcy brzmi naturalnie. Zastosowanie tej technologii pozwoliło również na zmniejszenie obciążenia łącza internetowego podczas rozmowy.

Obraz
© Logitech USB Headset H53. (fot. Logitech)

Logitech USB Headset H530

Dzięki laserowo strojonym głośnikom i cyfrowemu połączeniu poprzez USB, słuchawki Logitech USB Headset zapewniają czysty dźwięk. Dzięki przyciskom umieszczonym bezpośrednio przy uchu możemy regulować głośność. Wyściełany tworzywem pałąk oraz specjalne nakładki na słuchawki poprawiają komfort użytkowania.

Obraz
© Logitech Laptop Headset H55. (fot. Logitech)

Logitech Laptop Headset H555

Zestaw słuchawkowy Logitech Laptop Headset H55. posiada mocowany z tyłu głowy pałąk z możliwością regulacji. Dzięki podłączeniu poprzez port USB, można w prosty sposób korzystać z dobrej jakości cyfrowego dźwięku stereo.

Oba zestawy słuchawkowe wyposażone zostały w niwelujący hałasy mikrofon, który odfiltrowuje szumy z otoczenia i pozwala na obrócenie go, gdy nie jest używany.

Cena i dostępność

Modele Logitech Laptop Headset H555 oraz Logitech USB Headset H530 będą dostępne od lipca w cenach odpowiednio 249 zł i 209 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)