Z tym poderwiesz każdą dziewczynę!

Z tym poderwiesz każdą dziewczynę!
Źródło zdjęć: © SceneTap

30.06.2011 10:12, aktual.: 30.06.2011 10:56

SceneTap to nowa propozycja aplikacji na telefon, która pomoże ci dobrze się bawić każdego wieczora. Jak to działa? Pomoże w tym funkcja rozpoznawania twarzy, jakiej używa np. Facebook.

SceneTap to nowa propozycja aplikacji na telefon, która pozwoli ci dobrze się bawić każdego wieczora. Jak to działa? Pomoże w tym funkcja rozpoznawania twarzy, jakiej używa np. Facebook.

Producent podpisał na razie umowy z kilkudziesięcioma barami w Chicago, ale serwis na pewno bardzo szybko się rozrośnie. Nad wejściami do tych miejsc zostaną zainstalowane kamery, które będą zliczały klientów, a także identyfikowały ich płeć poprzez rozpoznawanie twarzy. Dzięki temu otrzymamy na swój telefon kompleksową informację o tym, na której imprezie w mieście jest akurat najwięcej osób, oraz ile z nich to kobiety, a ile mężczyźni. Oczywiście dzięki GPS będziemy mogli zobaczyć te dane na mapie i od razu skierować się w odpowiednie miejsce.

Twórca aplikacji postanowił ją stworzyć, ponieważ sam denerwował się na nieudane wieczory, które spędzał jeżdżąc taksówkami od lokalu do lokalu. Program będzie darmowy, więc całkiem prawdopodobne, że zmniejszy znacząco zarobki taryfiarzy.

Obraz
© (fot. SceneTap)

Niestety, nie będzie on przystosowany do oceniania atrakcyjności skanowanych twarzy, więc na razie musimy zapomnieć o wybieraniu baru na podstawie wyglądu jego klientów za jego pomocą. Mimo to uważamy, że aplikacja jest skazana na sukces, gdyż dla dużej grupy odbiorców jest to idealne rozwiązanie.

Oficjalna strona projektu: www.scenetap.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)