Wypożycz sobie komputer, rzutnik lub drukarkę

Wypożycz sobie komputer, rzutnik lub drukarkę

Wypożycz sobie komputer, rzutnik lub drukarkę
10.12.2009 13:22

Komputronik SA, czołowy polski dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej, rozpoczął wypożyczanie notebooków, komputerów, projektorów, ekranów projekcyjnych, drukarek, głośników oraz routerów. Sprzęt oferowany jest wraz z oprogramowaniem niezbędnym do pracy

Usługa skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują sprzętu IT okresowo, na przykład na targi, szkolenia, prezentacje i konferencje. Z możliwości wypożyczenia sprzętu IT skorzystają także firmy, które realizują sezonowe projekty, bądź muszą poradzić sobie z obsługą przedświątecznej sprzedaży. Wówczas wypożyczenie sprzętu może być znacznie bardziej opłacalne, niż kupno nowych produktów, które po okresie intensywnej pracy lub zakończeniu projektu, nie będą już potrzebne.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Koszt wypożyczenia notebooka na jeden tydzień nie przekracza kilkuset złotych, zaś w przypadku projektorów, routerów czy drukarek wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych. Klienci mogą w ten sposób korzystać z produktów takich marek, jak: Asus, Brother, California Access, Creative, Dell, Komputronik, Linksys oraz Logitech.

Posiadane zaplecze techniczne i doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje klientom kompleksową obsługę w szybkim czasie. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem poczty elektronicznej: l-wypozyczenia@komputronik.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)