AMD Vision, czyli komputer na miarę

AMD Vision, czyli komputer na miarę

AMD Vision, czyli komputer na miarę
17.09.2009 11:02

AMD Vision to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, dla których HD 4330 brzmi jak zaklęcie, a 785G-DS3 przypomina szyfr. Technologia AMD VISION umożliwia samodzielne wybranie optymalnego komputera bez pomocy informatyka, czy też bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

AMD podzielił potrzeby użytkowników na trzy grupy, dopasował do nich odpowiednie rozwiązania sprzętowe i nadał wariantom proste nazwy. Dzięki temu powstała technologia przyjazna ludziom, którzy wiedzą czego oczekują, choć nie interesują się tym, co kryje się w obudowie komputera. AMD VISION to przełom w myśleniu o użytkowniku. Pierwsze notebooki wyposażone w tę technologię pojawią się jeszcze w tym roku w okresie przedświątecznym, co będzie związane z premierą nowego systemu Microsoft Windows 7. Na stacjonarne komputery z AMD VISION poczekamy do pierwszego kwartału 2010 roku.

Komputer nastolatka, domowy PC do surfowania w sieci i notebook grafika to trzy różne maszyny. Każda z nich wykonuje zupełnie inny zestaw zadań. Dlaczego miałyby mieć te same parametry, skoro oczekiwania użytkowników są tak różne?

Obraz
© (fot. AMD)

Dla wszystkich, którym komputer kojarzy się z rozrywką: sprawdzają swoją pocztę, wysyłają emaile, słuchają muzyki, grają i oglądają filmy AMD proponuje podstawową wersję sprzętu ¬–. po prostu AMD VISION, dzięki której uzyskujemy zachwycającą jakość obrazu tworzoną przez miliard kolorów.

Ci, którzy lubią robić kilka rzeczy naraz: grać, tworzyć mp3 ze swoich ulubionych płyt i rozmawiać ze znajomymi, używając internetowej kamerki, powinni zainteresować się drugim wariantem: AMD VISION Premium. Daje on gwarancje jakości obrazu i sprawnej pracy nawet przy wykonywaniu wielu zadań jednocześnie.

AMD VISION Ultimate, czyli trzeci wariant będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli komputer jest dla nas narzędziem pracy: tworzymy na nim wysokiej jakości materiały filmowe, miksujemy muzykę, zajmujemy się profesjonalną obróbką zdjęć, a po godzinach gramy online. Wszystkie te, nawet najbardziej wymagające zadania nasz AMD VISION Ultimate będzie wykonywał szybko i niezawodnie, niezależnie od tego, czy używamy go w domu, czy wychodzimy z notebookiem do kawiarni.

W 2010 roku AMD chce wprowadzić czwarty wariant: AMD VISION Black, jeszcze bardziej zaawansowany niż AMD VISION Ultimate.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)