Nowa usługa Mio: wypożycz sobie mapę

Nowa usługa Mio: wypożycz sobie mapę

Nowa usługa Mio: wypożycz sobie mapę
31.05.2011 14:03

Na polskim rynku nawigacji samochodowych pojawiła się oferta wypożyczania map, która ma zadanie ograniczenie kosztu zakupu nowego urządzenia. Ofertę na rynek wprowadza Mio.

Jeśli na ogół poruszamy się po Polsce, nie ma potrzeby kupowania nawigacji wyposażonej w mapy całej Europy –. taki sprzęt jest nieco droższy, a i tak nie będziemy w pełni wykorzystywać jego możliwości.

Zdarzają się jednak sytuacje nieprzewidziane i w takiej sytuacji Mio umożliwia wypożyczanie map do nawigacji GPS. Jeśli zazwyczaj korzystamy z nawigacji w Polsce, wystarczy zaopatrzyć się w tańsze urządzenie z mapą naszego kraju, a w razie potrzeby wypożyczyć mapę interesującego regionu.

Obraz
© (fot. Mio)

Wypożyczanie map jest opłacalne, jeśli na co dzień korzystamy z nawigacji tylko w Polsce. Kupując nawigację tylko z mapą Polski za 34. zł oszczędzimy 99 zł w stosunku do tego samego urządzenia wyposażonego w mapę całej Europy. Za tę kwotę można pięciokrotnie wypożyczyć na trzy dni np. mapę Francji, Grecji czy Hiszpanii. Można też skorzystać z opcji dwukrotnego wypożyczenia mapy na tydzień. A nawet jeśli trafi nam się bardzo spektakularny wyjazd, zaoszczędzona kwota w zupełności wystarczy na wypożyczenie mapy Europy na cały miesiąc. W przypadku droższych modeli oszczędność przy zakupie sięga do 150zł.

Opłaca się kupić urządzenie z mapą Polski i wypożyczać mapy wtedy, gdy:
• użytkownik na ogół korzysta z nawigacji w Polsce i tylko sporadycznie wyrusza za granicę;
• wiemy, że map będziemy potrzebować na kilka krótkich, weekendowych wypadów;
• na zagraniczne urlopy latamy samolotem, choć nie wykluczamy dłuższej podróży autem - wtedy ciągle opłaca się jednorazowe wypożyczenie mapy Europy nawet na 30 dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)