Wypożycz sobie telewizor Samsunga - za darmo

Wypożycz sobie telewizor Samsunga - za darmo

Wypożycz sobie telewizor Samsunga - za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2011 11:35, aktualizacja: 27.09.2011 11:46

Od 26 września ruszył program testowy Samsunga. Goście Samsung Gallery będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z telewizorami, odtwarzaczami blu-ray i akcesoriami Samsung Smart TV, ale także wypożyczyć wybrane modele na tydzień i przetestować je we własnym domu.

Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić, jakie korzyści daje Smart TV. Samsung wypożycza do domu zestaw składający się z 40-calowego telewizora z najnowszej serii D800. oraz niewielkiego odtwarzacza blu-ray D7000. Dodatkowo, aby umożliwić sprawdzenie możliwości telewizora oraz technologii 3D, w zestawie znajdą się dwie pary lekkich okularów 3D z bezprzewodową ładowarką oraz płyta z filmem w 3D "Jak wytresować smoka".

Samsung Gallery to zlokalizowany na warszawskim Mokotowie showroom, zaprojektowany tak, aby każdy mógł sprawdzić, jak funkcjonują produkty Samsung w domowych bądź biurowych realiach. Można tam obejrzeć film lub zagrać w grę komputerową w technologii 3D, sprawdzić skuteczność robota sprzątającego, czy przetestować aplikacje dostępne w najnowszym tablecie Galaxy Tab. W Samsung Gallery urządzenia AGD prezentowane są w kompletnie wyposażonej części kuchennej. Wszystkie dostępne modele telefonów, aparatów fotograficznych i kamer cyfrowych firmy Samsung prezentowane są w sąsiadującej części, wraz z akcesoriami.

Samsung Gallery mieści się na ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)