WTW - pierwszy polski komunikator z obsługą Skype. Pobierz go!

WTW - pierwszy polski komunikator z obsługą Skype. Pobierz go!

WTW - pierwszy polski komunikator z obsługą Skype. Pobierz go!
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
07.12.2011 13:44, aktualizacja: 07.12.2011 14:02

Masz już dosyć Gadu-Gadu i innych komunikatorów przeładowanych reklamami? Jest alternatywa. Pobierz WTW i ciesz się "lekkim", darmowym, wieloprotokołowym i pozbawionym jakichkolwiek reklam komunikatorem internetowym. Jeszcze nie jesteś przekonany? WTW to pierwszy polski komunikator, który pozwoli rozmawiać z użytkownikami Skype.

Masz już dosyć Gadu-Gadu i innych komunikatorów przeładowanych reklamami? Jest alternatywa. Pobierz WTW i ciesz się "lekkim", darmowym, wieloprotokołowym i pozbawionym jakichkolwiek reklam komunikatorem internetowym. Jeszcze nie jesteś przekonany? WTW to pierwszy polski komunikator, który pozwoli rozmawiać z użytkownikami sieci Skype.

WTW to polski, wieloprotokołowy komunikator, który z powodzeniem może zastąpić takie popularne programy jak Gadu-Gadu, Tlen czy dowolnego klienta sieci XMPP. Powstał w wyniku frustracji niezadowolonego użytkownika jednego z popularnych komunikatorów. Postanowił on napisać własną aplikację. Nie jest to jednak kolejny "wszystkomający" komunikator. Jeśli szukasz emotikon, dźwięków, skórek i innych tego typu wodotrysków, nie jest to program dla ciebie, choć zawsze możesz je doinstalować korzystając z mechanizmu obsługi wtyczek.

Komunikator obsługuje protokół XMPP, Tlen.pl oraz Gadu-Gadu. W nowej wersji wprowadzono także obsługę popularnej sieci Skype. Pozwala ustawiać i importować awatary ze wszystkich sieci. Lista kontaktów może być wyświetlana w stylu komunikatora Tlen lub nierozwijanego już konnekta - niestety bez zakładek (za to z filtrami). Ciekawostką jest funkcja auto-away, która pozwala skonfigurować komunikator w taki sposób, aby automatycznie zmieniał nasz status, gdy uruchomimy jakąś aplikację na pełnym ekranie, np. grę.

Program jest szybki i charakteryzuje się niewielkim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Integruje się z powłoką Windows 7. Posiada schludny i minimalistyczny interfejs użytkownika, a w dodatku jest pozbawiony jakichkolwiek reklam. Posiada natywną obsługę 64bit, sprzętowe wsparcie szyfrowania oraz obsługę IPv6. Rozmowy można prowadzić na kartach, a archiwum wyeksportować do plików w formacie HTML lub XML. Sprawdzanie pisowni jest w standardzie.

WTW można pobrać z naszego działu z plikami, klikając na link poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)