Pobierz Skype 4.0 dla Windows

Pobierz Skype 4.0 dla Windows

Pobierz Skype 4.0 dla Windows
03.02.2009 17:30, aktualizacja: 04.02.2009 09:00

Użytkownicy systemów operacyjnych z rodziny Windows mogą już pobierać i instalować najnowsze wydanie popularnego komunikatora Skype. Producent zachwala swoje najnowsze dzieło mówiąc nawet, że jest to "najbardziej wyróżniająca się wersja Skype w ciągu pięcioletniej historii firmy".

Większość zmian w wydaniu Skype'a 4 ( dokładnie rzecz biorąc, 4.0.0.206 ) to błędy wykryte w wersjach testowych, a usunięte na potrzeby edycji finalnej. Usterek tych, zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie developer.skype.com - https://developer.skype.com/windowsskype/releasenotes, usunięto kilkadziesiąt.

Finalna wersja 4.0 oferuje takie funkcje jak choćby możliwość nawiązywania połączeń wideo w trybie pełnoekranowym czy też zmiany w interfejsie mające na celu uproszczenie obsługi aplikacji. W porównaniu z poprzednimi wersjami komunikatora, Skype 4.0 wyposażony jest m.in. w nowy menedżer pasma ( co ma zapewnić wysoką jakość połączeń wideo, nawet jeśli użytkownik dysponuje łączem o niskiej przepustowości ) i dekoder audio. Ten ostatni, jak przekonuje producent, nie tylko poprawia jakość przesyłanego dźwięku, ale zajmuje o połowę mniej pasma transmisyjnego. Zmiany w interfejsie to m.in. nowa zakładka Rozmowy, umożliwiająca jednoczesne prowadzenie kilku rozmów, funkcja przełączania wyglądu interfejsu ( widok domyślny i kompaktowy ). Warto wspomnieć także o możliwości załączania filmów wideo w rozmowie.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)