Komunikator Skype nie dla Lumii 610

Komunikator Skype nie dla Lumii 610

Komunikator Skype nie dla Lumii 610
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2012 16:45

Ponad 1 miesiąc zajęło Nokii podjęcie decyzji o tym, czy komunikator Skype dla platformy Windows Phone wystarczająco dobrze działa na jej słabszych urządzeniach. Decyzja już zapadła, jednak nie jest ona zbyt dobra dla użytkowników takich urządzeń.

Przypomnimy, że pod koniec kwietnia pojawiła się aktualizacja komunikatora Skype dla systemu Windows Phone. Wtedy to aplikacja była dostępna dla wszystkich, chociaż sam Skype zaznaczał, że aplikacja działa tylko na urządzeniach z 512 MB pamięci operacyjnej.

W międzyczasie stanowisko w tej sprawie zajęła Nokia która stwierdziła, że sama aplikacja działa na urządzeniach z 256 MB pamięci operacyjnej, jednak nie działa ona tak, jak oczekiwaliby tego i Nokia, i Skype.

Teraz decyzja co zrobić w takiej sytuacji została podjęta. Jak informuje serwis Engadget, ze sklepu Marketplace dla telefonu _ Nokia Lumia 610 _, który posiada 256 MB pamięci operacyjnej, aplikacja została usunięta i nie jest już dostępna.

Klienci, którzy wcześniej ją pobrali, dalej mogą z niej korzystać, jednak przyszłe aktualizacje nie będą dla nich dostępne. Przynajmniej do czasu wydania wersji, która będzie w pełni kompatybilna z urządzeniami z 256 MB pamięci operacyjnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)