Facebook Messenger na PC - pierwszy komunikator Facebooka już jest

Facebook Messenger na PC - pierwszy komunikator Facebooka już jest

Facebook Messenger na PC - pierwszy komunikator Facebooka już jest
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.12.2011 12:00, aktualizacja: 02.01.2012 09:06

Facebook udostępnił swój komunikator na platformę Windows. Program pozwala uzyskać najnowsze informacje o znajomych i być z nimi cały czas w kontakcie.

O pierwszym komunikatorze Facebooka już pisaliśmy, jednak wtedy program nie był jeszcze dostępny. Minęło trochę czasu, a do sieci wyciekł link umożliwiający pobranie programu, dlatego Facebook postanowił wydać go oficjalnie. Niestety program dostępny jest tylko na platformę Windows 7. Być może w przyszłości pojawią się wersję na starsze systemy Microsoftu.

Facebook Messenger łączy w sobie czat, system powiadomień oraz podgląd tickera. Dzięki aplikacji nie musisz już odwiedzać serwisu poprzez przeglądarkę, aby dowiedzieć się co słychać u twoich znajomych. Teraz możesz mieć z nimi stały kontakt poprzez prosty program, który z pewnością wydłuży twój czas spędzony na Facebooku. Warto wspomnieć o możliwości przypięcia okna programu po prawej stronie - tak jak jest to na stronie portalu.

W późniejszym terminie program ma zostać rozbudowany o rozmowy w grupach, wideokonferencje oraz system statusów, jednak na razie muszą nam wystarczyć podstawowe funkcjonalności z modułu dostępnego w serwisie WWW.

Facebook Messenger jest jeszcze w fazie testowej, ale możesz ściągnąć go już teraz klikając na przycisk poniżej. Plik przeznaczony jest do instalacji w systemie Windows 7.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (326)