Wiadomości w zasięgu ręki - telefon LG ETNA z Gadu-Gadu

Wiadomości w zasięgu ręki - telefon LG ETNA z Gadu-Gadu

08.10.2008 09:51, aktual.: 08.10.2008 10:14

Firma LG wprowadziła na rynek swój najnowszy model — LG KS360 Etna - zaprojektowany z myślą o komunikacji w ruchu. Telefon został wyposażony w funkcje, które pozwalają łatwo i szybko rozmawiać ze znajomymi, niezależnie od tego gdzie się znajduje i co robi użytkownik. LG KS360 posiada program do obsługi poczty elektronicznej i umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych. Natomiast wersja telefonu dostępna u operatora Orange – zawiera aplikację komunikatora internetowego – Gadu Gadu.

Firma LG wprowadziła na rynek swój najnowszy model - LG KS360 Etna - zaprojektowany z myślą o komunikacji w ruchu. Telefon został wyposażony w funkcje, które pozwalają łatwo i szybko rozmawiać ze znajomymi, niezależnie od tego gdzie się znajduje i co robi użytkownik. LG KS360 posiada program do obsługi poczty elektronicznej i umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych. Natomiast wersja telefonu dostępna u operatora Orange – zawiera aplikację komunikatora internetowego – Gadu Gadu.

Telefon pozwala szybko wysyłać i odbierać wiadomości przez komunikator, SMS-y i e-maile, co umożliwia wysuwana klawiatura QWERTY. Możliwość obserwowania komunikacji za pomocą SMS-ów w czasie rzeczywistym sprawia, że jest ona łatwiejsza i sprawniejsza. Telefon ma możliwość organizowania SMS-ów w wątki dzięki czemu wiadomości są grupowane od poszczególnych nadawców tak jak na czacie. Duży 2,4-calowy ekran ułatwia śledzenie rozmów na bieżąco, a za pomocą dostępu do Internetu i prostemu menu można z łatwością korzystać z serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy MySpace.

Obraz
© LG KS360 Etna (fot. LG)

Dzięki ekranowi dotykowemu możliwe jest też szybkie wykonywanie połączeń telefonicznych. Wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, gniazdo na karty MicroSD oraz łatwy dostęp do MMS-ów pozwalają rozmawiać, plotkować, umawiać się na spotkania lub dzielić zdjęciami.

Wysuwana klawiatura QWERTY jest wyjątkowo ergonomiczna. Pozwala szybko i dokładnie pisać wiadomości, nie męcząc kciuków. Telefon KS36. charakteryzuje się również niewielką grubością — tylko 16,8 mm, co pozwala łatwo chować go do każdej kieszeni i korzystać z niego w każdych warunkach.

Dane techniczne telefonu KS360:
Sieci: GSM/GPRS/EDGE
Zakres: GSM 900/1800/1900
Akumulator: litowo-polimerowy, 800 mAh
Wymiary: 101,5 x 51 x 16,8 mm
Ekran podstawowy: 2,4 cala, QVGA (240 x 320), 262 tys. kolorów Aparat fotograficzny: 2 megapiksele
Funkcje aparatu: zoom cyfrowy x4, nagrywanie wideo
Pamięć: 14 MB / MicroSD do 4 GB
Bluetooth: V2.0 A2DP
USB: V2.0, pamięć masowa
Dzwonki: polifoniczne (64 kanały)
Kodeki audio: MP3/AAC/AAC+/eAAC+
Kodeki wideo: MPEG4/H.263
Przeglądarka: WAP 2.0
JAVA: MIDP 2.0

Sugerowana cena detaliczna (bez dopłat operatorów): 549 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)