ipla w Gadu-Gadu 10

ipla w Gadu-Gadu 10

22.12.2009 11:30, aktual.: 22.12.2009 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z największą w Polsce telewizją internetową ipla.

Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 1. mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD platformy ipla oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo. Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać bezpłatnie wraz z najnowszą wersją komunikatora GG 10. Podobnie nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie GG10.
W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w plejerze ipla.

Specyfiką telewizji internetowej ipla jest możliwość oglądania transmisji na żywo oraz plików VOD wraz z przyjaciółmi i innymi widzami. Planowana w przyszłości dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu ma poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD.

Telewizja internetowa ipla umożliwia korzystanie z transmisji na żywo wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy telewizji informacyjnych. Wśród ostatnich ciekawych transmisji sportowych na żywo znalazła się gala Konfrontacji Sztuk Walki i walka "Pudzian-Nejman". Użytkownicy ipla z wykupionym kontem VIP mogli obejrzeć pełną galę (w przeciwieństwie do osób oglądających KSW w Polsacie, gdzie nie pokazano dwóch ostatnich walk).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)