Mobilne Gadu na komórki i PDA

Mobilne Gadu na komórki i PDA17.07.2007 13:03
Mobilne Gadu na komórki i PDA

Ukazały się najnowsze wersje komunikatora Gadu-Gadu na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu PDA. Użytkownicy otrzymali komunikator na wszystkie najpopularniejsze systemy oraz konfiguracje.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych. Ilość danych jest minimalna i nie powinna przekroczyć od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie (w zależności od posiadanej taryfy danych koszt może być wyższy). Wraz z wydaniem nowych wersji, wprowadzono promocję - przez pierwszy tydzień użytkownik może testować Mobilne Gadu-Gadu bez płacenia za abonament.

Wersja mobilne jest w pełni zintegrowane z wersją Gadu-Gadu, którą użytkownik posiada w komputerze, w prosty sposób może on importować listę kontaktów - jest ona ograniczona jedynie wielkością pamięci w danym urządzeniu. Mobilne Gadu-Gadu pozwala także na przechowywanie archiwum rozmów, jest zintegrowane z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), umożliwa przeprowadzanie rozmów głosowych (dzwonienie z Mobilnego Gadu-Gadu zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG) oraz posiada dostęp do katalogu publicznego.

Użytkownicy mogą również korzystać z usługi Era GG, czyli specjalnej wersji komunikatora Gadu-Gadu dla użytkowników sieci komórkowej Era - w usłudze tej ponosi się jedynie koszt abonamentu bez opłat za transmisję danych.

Więcej informacji na stronie www.mobilnegadu.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)