Mobilne Gadu na komórki i PDA

Mobilne Gadu na komórki i PDA

Mobilne Gadu na komórki i PDA
17.07.2007 13:03

Ukazały się najnowsze wersje komunikatora Gadu-Gadu na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu PDA. Użytkownicy otrzymali komunikator na wszystkie najpopularniejsze systemy oraz konfiguracje.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych. Ilość danych jest minimalna i nie powinna przekroczyć od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie (w zależności od posiadanej taryfy danych koszt może być wyższy). Wraz z wydaniem nowych wersji, wprowadzono promocję - przez pierwszy tydzień użytkownik może testować Mobilne Gadu-Gadu bez płacenia za abonament.

Wersja mobilne jest w pełni zintegrowane z wersją Gadu-Gadu, którą użytkownik posiada w komputerze, w prosty sposób może on importować listę kontaktów - jest ona ograniczona jedynie wielkością pamięci w danym urządzeniu. Mobilne Gadu-Gadu pozwala także na przechowywanie archiwum rozmów, jest zintegrowane z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), umożliwa przeprowadzanie rozmów głosowych (dzwonienie z Mobilnego Gadu-Gadu zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG) oraz posiada dostęp do katalogu publicznego.

Użytkownicy mogą również korzystać z usługi Era GG, czyli specjalnej wersji komunikatora Gadu-Gadu dla użytkowników sieci komórkowej Era - w usłudze tej ponosi się jedynie koszt abonamentu bez opłat za transmisję danych.

Więcej informacji na stronie www.mobilnegadu.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)