Gadu-Gadu przez iPhone'a

Gadu-Gadu przez iPhone'a

Gadu-Gadu przez iPhone'a
Źródło zdjęć: © GG
27.11.2008 20:33, aktualizacja: 23.12.2008 11:54

Już wkrótce będzie można korzystać z popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu na iPhonie. Producent komunikatora właśnie prowadzi prace nad wprowadzeniem wersji mobilnej dla smartfonów Apple'a.

Z użytkownikami sieci Gadu-Gadu można połączyć się za pomocą komunikatora lub alternatywnego klienta np. Konnekt czy Tlen.pl. Do tego istnieje opcja Web Gadu-Gadu, czyli komunikowanie się za pomocą przeglądarki. Dodatkowo dostępna jest jeszcze wersja mobilna komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne takie jak palmtop czy smartphone.

Producenci komunikatora internetowego zapowiadają, że prace są na bardzo zaawansowanym etapie. Za pomocą Gadu-Gadu w telefonie iPhone będzie można prowadzić rozmowy VoIP przez sieć WiFi.

Aplikacja ma uwzględniać wszelkie możliwości iPhone'a, dlatego powstanie nowy interfejs graficzny. Równie ciekawie zapowiada się możliwość ręcznego sterowania komunikatorem.

Warto dodać, że do tej pory użytkownicy iPhone'a korzystali z aplikacji ApolloIM, a później mGadu. Ostatnią chętnie używaną aplikacją jest Parlingo.

Aplikacja ma być gotowa w lutym 2009 r. Z tego co już wiadomo, będzie to usługa płatna.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)