Wielkie zmiany w Gadu-Gadu

Strona głównaWielkie zmiany w Gadu-Gadu
17.11.2009 15:52
Wielkie zmiany w Gadu-Gadu

Zgodnie z zapowiedziami producenta Gadu-Gadu, użytkownicy popularnego komunikatora mogą od dzisiaj cieszyć się z numerów GG przez całe życie.

Zapowiadane wyłączenie tzw. wygaszania numeru GG stało się faktem. Dotychczas, w sytuacji, gdy użytkownik nie logował się na swój numer przez okres 6 miesięcy, numer GG zgodnie z regulaminem uznawany był za niewykorzystywany i trafiał do tzw. puli numerów, po czym był przydzielany innej osobie. Działanie takie związane było m.in. z ograniczoną liczbą numerów i masowym zakładaniem numerów przez spamerów, numery te padały też ofiarą poszukiwaczy prostych, łatwych identyfikatorów.

288757119262668947

Nowe oprogramowanie i system rejestracji numerów GG pozwolił na zwiększenie puli oraz wyłączenie wygaszania ważności numeru. Teraz każdy użytkownik, bez względu na okres czasu, zachowa swój unikalny nr GG.

Obecnie przydzielane są numery z grupy powyżej 16,7 mln. Co ważne, na założony od dzisiaj numer GG można się zalogować tylko na oficjalnej, aktualnej wersji komunikatora Gadu-Gadu dostępnej na stronie http://komunikator.gadu-gadu.pl.
Numery z nowej puli są obsługiwane także przez obecną wersję testową komunikatora –. GG 10 (beta). Bez przeszkód można prowadzić rozmowy między różnymi wersjami komunikatora, również tymi starszymi.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (256)