Gadu-Gadu w roli tłumacza

Gadu-Gadu w roli tłumacza

Gadu-Gadu w roli tłumacza
08.10.2008 13:00

Dzięki połączonym siłom Gadu-Gadu i internetowego MEGAsłownika można za darmo tłumaczyć słowa polskie na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski.

Dostępny w sieci od dwóch miesięcy internetowy MEGAsłownik.pl został wzbogacony o nową funkcjonalność - ze słownika można korzystać już nie tylko przez stronę WWW, ale także przez popularne Gadu-Gadu.

Wystarczy dodać do listy kontaktów w komunikatorze nr GG:2705 i rozpocząć z nim rozmowę. Aby przetłumaczyć dane słowo, należy wpisać je w okno rozmowy, a po chwili otrzymamy obcojęzyczny odpowiednik. Tłumaczenie przez komunikator będzie z pewnością bardzo pomocne dla uczniów, studentów, słuchaczy szkół językowych, tłumaczy i wszystkich tych, którzy posługują się na co dzień językiem obcym.

MEGAsłownik przez Gadu-Gadu działa szybciej niż jego wersja WWW. Dzieje się tak, ponieważ komunikator podaje głównie podstawowe znaczenia tłumaczonych słów oraz link do rozszerzonej wersji publikowanej w MEGAsłowniku. W 90% przypadków podstawowe tłumaczenia są jednak wystarczające.

Tłumaczenia w MEGAsłowniku przez Gadu-Gadu są dostępne także w telefonie komórkowym dzięki mobilnym wersjom komunikatora.

Więcej informacji: MEGAsłownik.pl - http://megaslownik.pl

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)