Total Recorder Pro 8.1 - nagraj rzeczy niemożliwe

Total Recorder Pro 8.1 - nagraj rzeczy niemożliwe
Źródło zdjęć: © IDG.pl

19.05.2010 17:00, aktual.: 20.05.2010 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli masz kłopot z zapisem dźwięku z jakiegoś źródła skorzystaj z wyspecjalizowanego narzędzia. Za pomocą Total Recorder Pro zarejestrujesz każdy strumień audio, który przepływa przez twoja kartę dźwiękową.

Cena: 36 dol.
Informacje: www.highcriteria.com

Total Recorder Pro jest programem przeznaczonym do nagrywania dźwięku praktycznie z dowolnego źródła. Za jego pomocą zapiszesz na dysku sygnał audio ze strumieni pobieranych z Internetu, dźwięk z mikrofonu i innych wejść karty muzycznej, ścieżkę audio odtwarzaną z płyt CD i DVD. Nagrywa strumienie odtwarzane na komputerze przez różne programy, na przykład RealPlayera, Windows Media Playera czy WinAmpa. Poradzi sobie nawet z rozmowami prowadzonymi za pomocą komunikatorów Skype i Google Talk. Koduje dźwięk między innymi w formatach PCM, MP3. WMA, Ogg Vorbis i FLAC

Obraz
© Total Recorder Pro 8.1 (fot. IDG.pl)

W trakcie nagrania można odsłuchiwać dowolne, zapisane wcześniej fragmenty. Program Oferuje także narywanie w tle i przechwytywanie pakietów transmitowanych przez Internet w formatach MP3. WMA i Ogg Vorbis, co pozwala na ich zapis bez dekodowania i dalszą obróbkę w oryginalnej postaci. Total Recorder to także narzędzie do zapisu, edycji i odtwarzania plików wideo AVI i WMV i konwersji materiału dźwiękowego pomiędzy różnymi formatami.
W wersji niezarejestrowanej wersji, co minutę dodawany jest do nagrywanego dźwięku szum. Program oferowany jest w angielskiej wersji językowej.

Pobierz:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)