Free Screen Video Recorder - nagraj filmy z komputera

Free Screen Video Recorder - nagraj filmy z komputera

Free Screen Video Recorder - nagraj filmy z komputera
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
06.06.2012 14:10, aktualizacja: 06.06.2012 14:22

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz nagrać czynności, które wykonujesz na komputerze, mamy dla ciebie bardzo ciekawe narzędzie.

Free Screen Video Recorder to darmowy program umożliwiający nagrywanie filmów ze zrzutami ekranu komputera. Pozwala zarejestrować wszystkie czynności, które wykonujemy. Narzędzie sprawdzi się podczas tworzenia poradników wideo i materiałów szkoleniowych. Program umożliwia przechwytywanie obrazu z całego ekranu lub z jego wybranego fragmentu. Free Screen Video Recorder pozwala także wykonywać zrzuty ekranowe. Wbudowany edytor umożliwia zmianę rozmiaru przechwyconego obrazu, jego przycięcie oraz zapisywane go do pliku lub systemowego schowka, a nawet wydrukować bezpośrednio z poziomu programu.

Free Screen Video Recorder obsługuje najpopularniejsze formaty plików, takie jak AVI, BMP, JPEG, GIF, TGA oraz PNG. Program jest wolny od wszelkiego spyware czy adware. Zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, przetłumaczony również na język polski.

Free Screen Video Recorder działa w systemach Windows XP SP3. Vista, 7, a do działania wymaga bibliotek Net Framework 2 SP2. Program można pobrać z naszego katalogu, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)