Thermaltake: dwie nowe obudowy mid-tower

Thermaltake: dwie nowe obudowy mid‑tower

Thermaltake: dwie nowe obudowy mid-tower
29.08.2011 13:31, aktualizacja: 29.08.2011 13:57

Thermaltake wprowadza do sprzedaży dwie nowe, niedrogie obudowy. Obydwa modele są w całości pomalowane na czarno (także wewnątrz), umożliwiają montaż długich kart graficznych (jak GTX 590 czy Radeon HD 6990) i posiadają okno w bocznej części. Wspólną cechą jest ponadto umieszczony z przodu port USB 3.0.

Commander MS-I wykonany został ze stalowej blachy SECC, a jego waga wynosi 4,5 kg. Użytkownik może zamontować maksymalnie pięć wentylatorów o wymiarach 12. x 120 x 25 mm – frontowy, boczny oraz dwa w górnej części. W zestawie znajduje się jeden tylny wentylator, który podświetlony jest na kolor niebieski. Obieg powietrza usprawniają liczne otwory osłonięte metalową siatką, a dzięki sporej szerokości obudowy, możliwy jest montaż radiatora CPU o wysokości nawet 17 cm.

Commander MS-I pozwala na instalację płyty głównej mATX oraz ATX z maksymalnie siedmioma slotami rozszerzeń. Zasilacz montowany jest na spodzie obudowy. Model posiada trzy zewnętrzne zatoki 5,25”, jedną zewnętrzną 3,5”. oraz pięć wewnętrznych 3,5”. Montaż napędów odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi. Wymiary obudowy to 484 x 202 x 426 mm.

Obraz
© (fot. Thermaltake)

Thermaltake Spacecraft VF-I to kolejna obudowa kierowana dla graczy o niezbyt zasobnym portfelu. Model wykonany jest ze stalowej blachy SECC i cechuje go możliwość zamontowania maksymalnie siedmiu wentylatorów. W zestawie znajdziemy jeden o wymiarach 12. x 120 x 25 mm, który zamontowany jest z tyłu obudowy i który jest podświetlony na niebiesko.

Z zewnątrz uzyskujemy dostęp do czterech zatok 5,25”. oraz jednej 3,5”. Wewnątrz obudowy znajdziemy dodatkowo pięć 3,5” i jedną 2,5”. Montaż odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi.

Spacecraft VF-I pozwala na instalację płyty głównej mATX oraz ATX maksymalnie siedmioma slotami rozszerzeń. Zasilacz montowany jest na spodzie obudowy. Spacecraft VF-I pozwala ponadto na montaż chłodzenia wodnego oraz chłodnicy o długości 2. cm.

Wymiary obudowy to 46. x 216 x 485 mm, a jej waga to 6,1 kg.

Obydwie obudowy wyposażone są w komplet wyjść na frontowym panelu – USB 2.0, USB 3.0 oraz wyjście i wejście audio. Cena obudów będzie wynosić odpowiednio 209 i 269 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)