Total Commander 8.0 do pobrania

Total Commander 8.0 do pobrania

Total Commander 8.0 do pobrania
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
24.05.2012 15:17, aktualizacja: 24.05.2012 15:30

Udostępniona została nowa wersja legendarnego menadżera plików Total Commander. Program w nowej odsłonie zawiera szereg nowych funkcji i udogodnień.

Interfejs programu przypomina kultowy menadżer plików Norton Commander. Został oparty na oknie podzielonym na dwie części i wykorzystuje te same skróty klawiszowe - wszystko to znacznie ułatwia operacje na plikach i folderach. Total Commander obsługuje wiele formatów plików i oferuje m.in. zaawansowane funkcje wyszukiwania oraz szybki podgląd plików. Obsługuje archiwa, posiada wbudowanego klienta FTP i pozwala na masową zmianę nazw plików i folderów. To tylko wybrane funkcje, bez których wielu użytkowników nie wyobraża sobie codziennej pracy z komputerem.

Użytkownicy długo musieli czekać na nową wersję Total Commandera. W tym czasie udostępnionych zostało 2. wersji testowych i trzy kandydujące do wersji ostatecznej. W Total Commander 8 usunięto wiele błędów. Wyeliminowano problem z wyświetlaniem długich długich linii podczas porównywania plików i przerywania operacji przeszukiwania serwerów FTP. W nowej wersji nie ma już problemów z przenoszeniem do kosza pustych folderów oraz wypakowywaniem archiwów.

Menadżer plików Total Commander 8.0 można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)